poniedziałek, 2 grudnia 2013

Nie mogę się doczekać

Od dłuższego czasu planowałam ten zakup, ale zawsze w ostatnim momencie kupowałam coś "potrzebniejszego". Aż w końcu złożyłam zamówienie na zestaw 35. cotton ball lights. Teraz pozostaje mi czekać na realizację zamówienia, a nie ukrywam, że cierpliwość nie jest moją mocną stroną ;). Póki co prezentuję Wam inspiracje z internetu, a swoimi pochwalę się już jak do mnie dotrą. Zresztą jestem przekonana, że nikogo nie muszę do nich przekonywać, bo z tego co widziałam większość z Was od dawna ma je w domach.
Dużo czasu zajęła mi zabawa kreatorem, ale w końcu stworzyłam swoją wersję kolorystyczną. I uwaga - choć sama nie wiem jak to możliwe, nie ma w niej czerwieni. 

źródło

źródło

źródło
A z ciekawostek niezwiązanych z tematem - widziałam dzisiaj w Lidlu washi tape, dużo wzorów i kolorów w niskiej cenie. Polecam tam zajrzeć :).

2 komentarze:

  1. O dzięki za info o washi tape:) poproszę rodziców:)))) mnie się też cotton balls marzą:) ale podobnie jak Ty miałaś mam teraz tyle innych wydatków....ale mam je w planie:D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Za mną chodziły naprawdę długo zanim się zdecydowałam, zawsze były ważniejsze wydatki i głupio było mi przeznaczać pieniądze na cottony. A co do tych taśm, to były pakowane po kilka sztuk i kosztowały ok. 6-7zł. za opakowanie :)

      Usuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie jakiś ślad.